28 Haziran 2015 Pazar

Nikah Şekeri

Keçe Nikah Şekeri

Gelin Damat Nikah Şekeri


Balon Nikah Şekeri


Kelebekli Nikah ŞekeriAdet fiyatı 2,25 TL dir. İstenilen renklerde çalışılabilir. Model üzerinde değişiklik yapılabilir.

Kelebek Magnet - 2


Adet fiyatı 2 TL dir. Keçe Kelebek Magnet İstenilen renklerde hazırlanmaktadır. İsim Baş Harfi yada Rakam Eklenebilir. 

Çiçekli Nikah Şekeri
Adet fiyatı 2 TL dir. İstenilen renklerde hazırlanabilir.

Keçe Kuş MagnetAdet fiyatı 2 TL dir. İstenilen renklerde hazırlanabilir. Doğum günü, bebek mevlüdü, nişan kına gibi özel günlere uygun olarak hazırlanır. 

Rengarenk Çiçek Magnet
Adet fiyatı 3,50 TL dir. Keçe Rengarenk Çiçek Magnet İstenilen Renklerde Hazırlanmaktadır.


Üçlü Papatya Magnet


Adet fiyatı 2,25 TL dir. İstenilen renklerde hazırlanabilir. Doğum günü, bebek mevlüdü, nişan kına gibi özel günlere uygun olarak hazırlanır.

İkili Papatya MagnetAdet fiyatı 2 TL dir. İstenilen renklerde hazırlanabilir. Doğum günü, bebek mevlüdü, nişan kına gibi özel günlere uygun olarak hazırlanır.

Büyük Papatya Magnet
Adet fiyatı 2 TL dir. İstenilen renklerde hazırlanabilir. Doğum günü, bebek mevlüdü, nişan kına gibi özel günlere uygun olarak hazırlanır.

Katlı Çiçek Magnet


Adet fiyatı 2,25 TL dir. İstenilen renklerde hazırlanabilir. Doğum günü, bebek mevlüdü, nişan kına gibi özel günlere uygun olarak hazırlanır.

Renkli Gül Magnet


Adet fiyatı 2,50 TL dir. Keçe Rengarenk Çiçek Magnet İstenilen Renklerde Hazırlanmaktadır. 

Keçe Çift Kalp Magnet 


Adet fiyatı 1,5 TL dir. Keçe Çift Kalp Magnet Arka Kısımları Mıknatıslıdır.İsimlerin Baş Harfleri Kalplerin Üzerine Eklenebilir. İstenilen Renklerde Düzenlenir. 

Keçe Kalp Magnet Adet fiyatı 1,5 TL dir.Keçe Kalp Magnet Arka Kısımları Mıknatıslıdır.İsim Baş Harfleri  Yada Çiçek Kalplerin Üzerine Eklenebilir. İstenilen Renklerde Düzenlenir. 

Keçe Kına Gecesi Hediyeliği

Kına Gecesi Kaftan Magnet
Adet fiyatı 2 TL dir. Keçe Kaftan Magnet İstenilen Renklerde Hazırlanmaktadır. Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...