11 Nisan 2015 Cumartesi

Lohusa Tacı &Terliği - Bebek Bandı

Keçe Lohusa Tacı 


Keçeden istenilen renklerde hazırlanabilir. Kişiye özel olarak istenilen figür hazırlababilir. İsteğe bağlı olarak tül süsleme veya dantel süsleme yapılabilir.

Keçe Lohusa Tacı ve Bebek Bandı Keçeden istenilen renklerde hazırlanabilir. Kişiye özel olarak istenilen figür hazırlababilir. İsteğe bağlı olarak tül süsleme veya dantel süsleme yapılabilir.

Keçe Lohusa Tacı 
Keçe Lohusa Tacı - 18 TL


Prens Lohusa Tacı


Çiçekli Lohusa Tacı 
Anne Bebek Tacı 

Kırmızı Lohusa Tacı Kırmızı Çiçekli Lohusa Tacı Mavi Lohusa Tacı Çember Lohusa Tacı 

Su Yeşili & Krem Lohusa Tacı Pembe & Beyaz Çiçekli Tüylü Lohusa Tacı


Pembe Beyaz Çiçekli Lohusa Tacı 


Mor & Pembe Minik Güllerden Lohusa Tacı

Kırmızı Minik Güllerden Lohusa Tacı Cipso Çiçeklerden Lohusa Tacı 
Sarı Minik Güllerden Ve Papatyalardan 
Lohusa Tacı 

Su Yeşili & Krem Lohusa Seti 

Şifon çiçeklerle süslenmiştir. Renk değişikliği yapılabilir. 

İncili Lohusa Terliği & Lohusa Tacı İnci ve dantellerle süslenmiştir. Dantel, kurdele ve inci renkleri farklı uygulanabilir.  İsteğe bağlı olarak bebek bandı baba broşu hazırlanabilir.Terlik renginde değişiklik yapılabilir. 

 Çiçekli Lohusa Tacı & Lohusa Terliği 
Pembe ve beyaz çiçeklerden hazırlanmıştır. Farklı renklerde uygulanabilir. İsteğe bağlı olarak bebek bandı, baba broşu hazırlanabilir. Terlik renginde değişiklik yapılabilir.

 Çiçekli Lohusa Terliği & Lohusa Tacı 
 Baba Broş 

Kırmızı ve beyaz çiçeklerden hazırlanmıştır. Farklı renklerde uygulanabilir. İsteğe bağlı olarak bebek bandı, baba broşu hazırlanabilir. Terlik renginde değişiklik yapılabilir.

Çiçekli Lohusa Terliği & Lohusa Tacı Çiçekli Lohusa Terliği Mavi ve beyaz çiçeklerden hazırlanmıştır. Farklı renklerde uygulanabilir. İsteğe bağlı olarak bebek bandı, baba broşu hazırlanabilir. Terlik renginde değişiklik yapılabilir.

Çiçekli Lohusa Terliği & Lohusa Tacı 

Kırmızı ve pembe çiçeklerden hazırlanmıştır. Farklı renklerde uygulanabilir. İsteğe bağlı olarak bebek bandı, baba broşu hazırlanabilir. Terlik renginde değişiklik yapılabilir.

Mor & Pembe Çiçekli Lohusa Seti  

Mavi Beyaz Lohusa Terliği & Lohusa TacıMavi ve beyaz çiçeklerden hazırlanmıştır. Farklı renklerde uygulanabilir. İsteğe bağlı olarak bebek bandı, baba broşu hazırlanabilir. Terlik renginde değişiklik yapılabilir.

Mavi Beyaz Lohusa Terliği Mavi ve beyaz çiçeklerden hazırlanmıştır. Farklı renklerde uygulanabilir. İsteğe bağlı olarak lohusa tacı, bebek bandı, baba broşu hazırlanabilir. Terlik renginde değişiklik yapılabilir.


Şifon Çiçekli Lohusa Terliği & Lohusa Tacı Şifon Çiçekli Lohusa Terliği 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...