11 Nisan 2015 Cumartesi

Lohusa Tacı &Terliği - Bebek Bandı

Keçe Lohusa Tacı - 15 TL
Keçeden istenilen renklerde hazırlanabilir. Kişiye özel olarak istenilen figür hazırlababilir. İsteğe bağlı olarak tül süsleme veya dantel süsleme yapılabilir.

Keçe Lohusa Tacı ve Bebek Bandı - 28 TL
Keçeden istenilen renklerde hazırlanabilir. Kişiye özel olarak istenilen figür hazırlababilir. İsteğe bağlı olarak tül süsleme veya dantel süsleme yapılabilir.

Keçe Lohusa Tacı - 20 TL
Keçe Lohusa Tacı - 18 TL


Prens Lohusa Tacı


Çiçekli Lohusa Tacı - 20 TL
Anne Bebek Tacı - 38 TL

Kırmızı Lohusa Tacı - 15 TLKırmızı Çiçekli Lohusa Tacı - 20 TLMavi Lohusa Tacı - 20 TLÇember Lohusa Tacı - 35 TL


Su Yeşili & Krem Lohusa Tacı - 25 TL
Pembe & Beyaz Çiçekli Tüylü Lohusa Tacı-20 TLPembe Beyaz Çiçekli Lohusa Tacı - 25 TL


Mor & Pembe Minik Güllerden Lohusa Tacı-22TL

Kırmızı Minik Güllerden Lohusa Tacı - 20 TL

  

Cipso Çiçeklerden Lohusa Tacı - 25 TL
Sarı Minik Güllerden Ve Papatyalardan 
Lohusa Tacı - 20 TL

Su Yeşili & Krem Lohusa Seti - 85 TL

Şifon çiçeklerle süslenmiştir. Renk değişikliği yapılabilir. 

İncili Lohusa Terliği & Lohusa Tacı 60 TLİnci ve dantellerle süslenmiştir. Dantel, kurdele ve inci renkleri farklı uygulanabilir.  İsteğe bağlı olarak bebek bandı baba broşu hazırlanabilir.Terlik renginde değişiklik yapılabilir. 

 Çiçekli Lohusa Tacı & Lohusa Terliği - 65 TL
Pembe ve beyaz çiçeklerden hazırlanmıştır. Farklı renklerde uygulanabilir. İsteğe bağlı olarak bebek bandı, baba broşu hazırlanabilir. Terlik renginde değişiklik yapılabilir.

 Çiçekli Lohusa Terliği & Lohusa Tacı 
 Baba Broş - 75 TL

Kırmızı ve beyaz çiçeklerden hazırlanmıştır. Farklı renklerde uygulanabilir. İsteğe bağlı olarak bebek bandı, baba broşu hazırlanabilir. Terlik renginde değişiklik yapılabilir.

Çiçekli Lohusa Terliği & Lohusa Tacı - 65 TLÇiçekli Lohusa Terliği - 50 TLMavi ve beyaz çiçeklerden hazırlanmıştır. Farklı renklerde uygulanabilir. İsteğe bağlı olarak bebek bandı, baba broşu hazırlanabilir. Terlik renginde değişiklik yapılabilir.

Çiçekli Lohusa Terliği & Lohusa Tacı - 65 TL

Kırmızı ve pembe çiçeklerden hazırlanmıştır. Farklı renklerde uygulanabilir. İsteğe bağlı olarak bebek bandı, baba broşu hazırlanabilir. Terlik renginde değişiklik yapılabilir.

Mor & Pembe Çiçekli Lohusa Seti  - 75 TL

Mavi Beyaz Lohusa Terliği & Lohusa Tacı-60 TLMavi ve beyaz çiçeklerden hazırlanmıştır. Farklı renklerde uygulanabilir. İsteğe bağlı olarak bebek bandı, baba broşu hazırlanabilir. Terlik renginde değişiklik yapılabilir.

Mavi Beyaz Lohusa Terliği - 35 TLMavi ve beyaz çiçeklerden hazırlanmıştır. Farklı renklerde uygulanabilir. İsteğe bağlı olarak lohusa tacı, bebek bandı, baba broşu hazırlanabilir. Terlik renginde değişiklik yapılabilir.


Şifon Çiçekli Lohusa Terliği & Lohusa Tacı  65 TLŞifon Çiçekli Lohusa Terliği - 50 TL


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...